Praca

Firma Aspol Sp.j. zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy, montażu, naprawy, modernizacji oraz serwisu urządzeń transportu bliskiego. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi europejskimi producentami. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

KONSTRUKTOR MECHANIK
(ref.: praca/konstruktor/2016)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie elementów konstrukcyjnych suwnic standardowych i specjalnych, konstrukcji wsporczych, zawieszek i chwytaków
  • Przygotowanie dokumentacji warsztatowych
  • Analiza zapytań ofertowych
  • Innowacyjne rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegłość w posługiwaniu się oprogramowaniem do projektowania typu AutoCAD, ALibre
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Dwuczłonowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne do pracy narzędzia

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: aspol@aspol.katowice.pl. W temacie prosimy o dodanie referencji: PRACA/KONSTRUKTOR/2016.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
(ref.: praca/sprzedaż/2016)

Opis stanowiska:
Sprzedaż urządzeń transportu bliskiego (urządzeń dźwignicowych) w tym manipulatorów przemysłowych. Obowiązkiem pracownika będzie pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski, prowadzenie prezentacji produktu oraz utrzymywanie stałego kontaktu z obecnie współpracującymi firmami. Miejsce pracy: Katowice.

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi w firmie standardami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń transportu bliskiego

Oferujemy:

  • Niezbędne do pracy narzędzia (telefon, laptop, samochód)

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: aspol@aspol.katowice.pl. W temacie prosimy o dodanie referencji: PRACA/SPRZEDAŻ/2016.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.